OGŁOSZENIA INNE

Inne ważne ogłoszenia dla działkowców ROD "GWAREK" w Bolesławcu
Szanowni działkowcy, często nasze mienie działkowe, o które dbamy ulega uszkodzeniu, dewastacji lub kradzieży. Zgłaszając szkodyi kradzieże do organów ścigania otrzymujemy informację o niskiej szkodliwości, a to z kolei daje małe szanse na wykrycie sprawcy.  Z kolei kompleksowe zabezpieczenie całych, tak wielkich ogrodów wymaga ogromnych nakładów. W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazać cię ubezpieczenie działki.
Zarząd ROD "GWAREK" nie lobbuje i nie sugeruje jakiegokolwiek towarzystwa ubezpieczeniowego lub ubezpieczyciela, a jedynie wskazuje na sam fakt możliwości ubezpieczenia działki.
Poniżej ogłoszenie jakie wpłynęło do Zarządy ROD celem poinformowania działkowców.
UBEZPIECZENIA
Dzień Dobry,
Nazywam się Marcin Karmelita. Jestem Agentem PZU. Od wielu lat specjalizuję się w ubezpieczaniu ogrodów działkowych. Obecnie obsługuję kilkuset działkowców oraz kilkadziesiąt ogrodów działkowych w całej Polsce. Zapewniam kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Jestem doradcą oraz opiekunem Klienta. Ze mną każdy Klient ma poczucie bezpieczeństwa.
Umowy zawieramy głównie w formie elektronicznej, co znacznie usprawnia cały proces.

Zapraszam także na moją firmową stronę na Facebook - @AgentPZUMarcinKarmelita
Pozdrawiam,
Agent ubezpieczeniowy Marcin Karmelita

(08-06-2021)
Nota Zarządu ROD
W celu zachowania pełnej transparentności,informujemy, że Zarząd ROD "GWAREK" w związku z ogłoszeniem nie osiąga jakichkolwiek korzyści. Ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie ma zamiaru nakłaniać działkowców do ubezpieczenia działki u konkretnego agenta ubezpieczeniowego. To jest wolny wybór każdego działkowca czy i gdzie ubezpieczyć swoją działkę.

(08-06-2021)

              Copyright © 2018 ROD "GWAREK" w Bolesławcu. All Rights Reserved

Strona prowadzona jest amatorsko przez Zarząd ROD, dlatego prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie za występujące braki i niedomagania. Dla oszczędności nie zatrudniamy żadnej profesjonalnej firmy z branży IT. Administrator strony: admin@gwarek.boleslawiec.pl