Działkowcy-Bałaganiarze

Działkowcy-Bałaganiarze

(08.07.2021)
Szanowni działkowcy! Już dość z nieustannym sprzątaniem po działkowcach-bałaganiarzach! Większość z nas dba o porządek i estetykę w naszych ogrodach. Niestety są działkowcy-bałaganiarze, którzy swoimi czynami pokazują jak bardzo nie szanują innych działkowców a w szczególności zarządu ogrodów.
 
Smutne jest to, że w dalszym ciągu są działkowcy, którzy nie umieją segregować odpadów, przez co nie raz trzeba wyciągać odpady z pojemników i na nowo segregować. A jeszcze smutniejszy jest fakt, że również są działkowcy, którzy nawet nie potrafią wrzucić odpadów do pojemników, albo wrzucają odpady, których na naszych śmietników wyrzucać nie wolno (odpady niebezpieczne). Często tacy działkowcy znoszą z domu rzeczy na działkę, bo może się przydadzą, a potem (jak nie potrzebne) podrzucą pod pojemniki i wg nich problem z głowy. Tylko to nie jest „problem z głowy”, bo naraża cały ogród na poważne kary, które obciążają wszystkich działkowców, a także nastręcza wiele zmartwień dla zarządu ogrodu.
 
Dlatego od dzisiaj będziemy tutaj zamieszczać informację o działkowcach, którzy dopuszczają się rażącego naruszania zasad wyrzucania odpadów.

Działkowcy-Bałaganiarze (08.07.2021)

Na sektorze nr 6 Pan Jerzy Kukieła uprawiający działkę nr 45, podrzucił elementy dachu, papy, wersalki i innych śmieci. Nieładnie Panie Jerzy! Takie odpady należy dostarczyć osobiście na Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. S. Staszica 6. Jeśli dał Pan radę przynieść takie rzeczy na działkę, to i powinien dać radę na PSZOK. Mamy nadzieję, że Pan to zrobi, dla wspólnego porządku.

              Copyright © 2018 ROD "GWAREK" w Bolesławcu. All Rights Reserved

Strona prowadzona jest amatorsko przez Zarząd ROD, dlatego prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie za występujące braki i niedomagania. Dla oszczędności nie zatrudniamy żadnej profesjonalnej firmy z branży IT. Administrator strony: admin@gwarek.boleslawiec.pl